Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:
sprawdź dostępne terminy

Półkolonie dla dzieci

Co roku w czasie wakacji, na mniej więcej dwa tygodnie nasza szkoła zmienia się w wehikuł przenoszący naszych Uczniów i Nauczycieli w najdalsze zakątki świata. :)
Podczas spotkań edukacyjno-warsztatowych skupiamy się na poznawaniu kultury różnych regionów świata. Zaglądamy do afrykańskiej wioski, tańczymy taniec hula, kosztujemy meksykańskiej kuchni i poznajemy ciekawe instrumenty z różnych zakątków świata.

Na warsztatach plastycznych robimy własne instrumenty oraz stroje etniczne, na muzycznych - gramy, śpiewamy, improwizujemy :) Poznajemy różne style oraz skale muzyczne, a na świeżym powietrzu oddajemy się zabawom, które towarzyszą dzieciom i młodzieży w różnych zakątkach naszego globu :)

Półkolonie

Ramowy plan dnia

Zaczynamy od zajęć sportowych. Dzieci zabierają ze sobą drugie śniadanie i grupa wychodzi na zajęcia sportowe w parku, na boisku oraz - do parku trampolin i na ściankę wspinaczkową. Po zajęciach sportowych, dzieci na miejscu (na świeżym powietrzu lub w parku trampolin itd.) jedzą drugie śniadanie, następnie wracają do szkoły. Dalej odbywają się warsztaty i zajęcia muzyczne (podróż dookoła świata), przerwa na obiad i zajęcia relaksacyjne/mindfulness.

Dzieci codziennie poznają muzykę i zabawy z różnych kontynentów, a docelowo w piątek – pod koniec dnia - zapraszamy rodziców na pokaz tego co dzieci przygotowały i czego nauczyły się przez wcześniejsze dni półkolonii.

Półkolonie

ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530