Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew

sprawdź dostępne terminy

PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA: LATO 2022

Nasze muzyczno-sportowe półkolonie to:
Muzyczna podróż dookoła świata: Skupimy się na poznawaniu kultur różnych regionów. Zajrzymy do afrykańskiej wioski, zatańczymy hawajski taniec hula, skosztujemy meksykańskiej kuchni i poznamy ciekawe instrumenty z różnych zakątków m.in. afrykański bęben djembe, arabski bęben darbuka, indyjskie bębny tabla, a także cajon, bongosy i wiele innych. Poznamy różne style oraz skale muzyczne. Będziemy grać, śpiewać, improwizować i świetnie się bawić.
Zabawy na świeżym powietrzu: m.in. gry i zabawy zręcznościowe. Oddamy się zabawom, które towarzyszą dzieciom i młodzieży w różnych zakątkach naszego globu. Przypomnimy sobie zabawy z dzieciństwa dorosłych m.in. pogramy w klasy, zagramy w gumę, poskaczemy przez linkę.
Zajęcia relaksacyjne w sali w towarzystwie różnych opowiadań i przy akompaniamencie tajemniczych instrumentów.
Wycieczki do parku trampolin i na ściankę wspinaczkową.

Wiek: 6-11 lat
I termin: 11-15 lipca
II termin: 1-5 sierpnia
Zajęcia w godz. 8:00 - 16:00
Cena: 850 zł
Kontakt: 690 803 870; madra@republikarytmu.pl
Zapisy do: 13. czerwca 2022

Półkolonie

Ramowy plan dnia

Zaczynamy od zajęć sportowych. Dzieci zabierają ze sobą drugie śniadanie i grupa wychodzi na zajęcia sportowe w parku, na boisku oraz - do parku trampolin i na ściankę wspinaczkową. Po zajęciach sportowych, dzieci na miejscu (na świeżym powietrzu lub w parku trampolin itd.) jedzą drugie śniadanie, następnie wracają do szkoły. Dalej odbywają się warsztaty i zajęcia muzyczne (podróż dookoła świata), przerwa na obiad i zajęcia relaksacyjne/mindfulness.

Dzieci codziennie poznają muzykę i zabawy z różnych kontynentów, a docelowo w piątek – pod koniec dnia - zapraszamy rodziców na pokaz tego co dzieci przygotowały i czego nauczyły się przez wcześniejsze dni półkolonii.

Półkolonie
wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530