Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Pomysł na prezent

Spraw najbliższym osobom niestandardowy i niematerialny prezent – voucher podarunkowy na jeden z wybranych kursów: djembe, dj mixing/beatmatching, flet, gitara/ukulele, gitara basowa, kształcenie słuchu, muzyka elektroniczna, perkusja, pianino, przygotowanie do PSM, saksofon, skrzypce, trąbka, śpiew/dykcja/beatbox, wiolonczela,

Wykup voucher dla bliskiej osoby na dowolną liczbę zajęć indywidualnych (np. 8 lekcji, kurs 2-miesięczny). Vouchery mają postać ozdobnej pocztówki wg. poniższych wzorów. Możliwy jest bezpłatny odbiór osobisty, samodzielny wydruk z pdf lub wysyłka pocztą polską (koszt 10zł). Cena za każdą lekcję (55 minut dorośli, 45 minut dzieci) wynosi 120 zł.

prezent

    REGULAMIN VOUCHERA PODARUNKOWEGO
    Najważniejsze postanowienia:
  1. Voucher podarunkowy jest ważny od 3 do 6 miesięcy (w zależności od liczby zakupionych lekcji) od daty zakupu, która każdorazowo umieszczana jest na voucherze.
  2. Użytkownik vouchera zobowiązany jest nie później niż 5 tygodni przed wygaśnięciem terminu ważności vouchera do kontaktu z biurem Fundacji „Nieściszalni” w celu uzgodnienia terminów realizacji kursu (telefonicznie: 790 780 530 lub mailowo: kontakt@republikarytmu.pl).
  3. Niewykorzystane godziny kursu z vouchera podarunkowego nie podlegają wymianie na środki pieniężne.
  4. Ustalone terminy realizacji kursu nie mogą ulec zmianie ze strony użytkownika vouchera.
  5. Jeżeli zajęcia nie odbędą się z powodu odwołania ich terminu przez nauczyciela, zostaną odrobione w innym terminie, ustalonym indywidualnie z uczniem lub jego opiekunem.

ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530