Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:

Pomysł na prezent

Spraw najbliższym osobom niestandardowy i niematerialny prezent – voucher podarunkowy na jeden z wybranych kursów: djembe, dj mixing/beatmatching, flet, gitara/ukulele, gitara basowa, kształcenie słuchu, muzyka elektroniczna, perkusja, pianino, przygotowanie do PSM, saksofon, skrzypce, trąbka, śpiew/dykcja/beatbox, wiolonczela,

Wykup voucher dla bliskiej osoby na dowolną liczbę zajęć indywidualnych (np. 8 lekcji, kurs 2-miesięczny). Vouchery mają postać ozdobnej pocztówki wg. poniższych wzorów. Możliwy jest bezpłatny odbiór osobisty, samodzielny wydruk z pdf lub wysyłka pocztą polską (koszt 10zł). Cena za każdą lekcję (55 minut dorośli, 45 minut dzieci) wynosi 120 zł.

SPRZEDAŻ VOUCHERÓW WSTRZYMANA.
Przepraszamy za uniedogodnienia.

Republika Rytmu

prezent

    REGULAMIN VOUCHERA PODARUNKOWEGO
    Najważniejsze postanowienia:
  1. Voucher podarunkowy jest ważny od 3 do 6 miesięcy (w zależności od liczby zakupionych lekcji) od daty zakupu, która każdorazowo umieszczana jest na voucherze.
  2. Użytkownik vouchera zobowiązany jest nie później niż 5 tygodni przed wygaśnięciem terminu ważności vouchera do kontaktu z biurem Fundacji „Nieściszalni” w celu uzgodnienia terminów realizacji kursu (telefonicznie: 790 780 530 lub mailowo: kontakt@republikarytmu.pl).
  3. Niewykorzystane godziny kursu z vouchera podarunkowego nie podlegają wymianie na środki pieniężne.
  4. Ustalone terminy realizacji kursu nie mogą ulec zmianie ze strony użytkownika vouchera.
  5. Jeżeli zajęcia nie odbędą się z powodu odwołania ich terminu przez nauczyciela, zostaną odrobione w innym terminie, ustalonym indywidualnie z uczniem lub jego opiekunem.

ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530