Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:

Szkoła muzyczna

Republika Rytmu to szkoła, która narodziła się z pasji do muzyki. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się grać na jakimś instrumencie, rozwinąć się wokalnie lub podszlifować swoje dotychczasowe umiejętności. Dołączyć do nas może każdy, niezależnie od wieku i stopnia muzycznego wtajemniczenia, a zapisy trwają cały rok.

Nauka, próby i koncerty

Osoby już śpiewające i/lub grające na instrumentach zapraszamy do korzystania ze specjalnie przygotowanych sal muzycznych lub do zarejestrowania swojego materiału w naszym studio. Zachęcamy również do uczestnictwa w naszym unikalnym programie gry w zespole pt. "Scena RR", gdzie uczymy pracy w grupie oraz elementów produkcji muzyki przy aranżacji utworów. Raz na pół roku cykl prób kończymy wspólnym koncertem charytatywnym na profesjonalnej scenie klubu Blue Note, CK Zamek lub B17.

Zajęcia dla dzieci oraz prezenty

Oprócz indywidualnych zajęć muzycznych prowadzimy również grupowe warsztaty dla najmłodszych i indywidualne dla dzieci od 6 lat. Lista zajęć dostępna jest na podstronie: zajęcia dla dzieci

Wszystkie kursy i warsztaty mogą Państwo sprezentować swoim bliskim, wykupując dla nich voucher podarunkowy.

Zapisy oraz pytania dotyczące kursów prosimy kierować drogą elektroniczną lub telefonicznie pod numerem (+48) 790 780 530
Serdecznie zapraszamy!

Szkoła Muzyczna Poznań


ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530