Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:
sprawdź dostępne terminy

Zajęcia Big band

Grasz na pianinie, ale czujesz, że chciałabyś/chciałbyś spróbować swoich sił w graniu zespołowym? A może jesteś perkusistką/perkusistą i usilnie szukasz swojego zespołu, z którym spotyka(a)byś się cyklicznie (co czwartek ;)) na próbach, a następnie na naszych cyklicznych koncertach czy jam session? Zapraszamy Cię gorąco do naszego Big Bandu!

Obecnie poszukujemy instrumentalistów grających na puzonie, saksofonie, trąbce, perkusji i pianinie. Zapraszamy osoby od 14. r.ż.. Próby odbywają się co tydzień w czwartki o godz. 20:00. Spotkanie trwa 1,5 godz. Prowadzącym jest jeden z naszych nauczycieli, Mateusz Nowicki , który swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał grając m.in. w Big Bandzie prowadzonym przez Stanisława Gruszkę, czy Big Bandzie Akademii Muzycznej.

Po więcej informacji zapraszamy: madra@republikarytmu.pl, 690 803 870.

Big band

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną (110zł/55min), która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
big band grupowy od 14 lat 4 x 90 min 280 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Mateusz Nowicki – absolwent szkoły muzycznej II stopnia w Poznaniu w klasie kontrabasu oraz studiów II stopnia Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w Zakładzie Jazzu i Muzyki Estradowej na gitarze basowej w klasie prof. Zbigniewa Wrombla. Wieloletnie doświadczenie zdobywał grając w Big Bandzie prowadzonym przez Stanisława Gruszkę oraz jako akompaniator w Policealnym Studium Piosenkarskim im. Czesława Niemena w Poznaniu. Szerokie zainteresowania muzyczne od jazzu, przez rock, soul i funk realizuje w wielu projektach, między innymi: Poznańska Orkiestra Rozrywkowa, Big Band Akademii Muzycznej czy zespół Miłyband. Poza stałymi zespołami angażuje się w liczne inicjatywy muzyczne: wszelkiego rodzaju warsztaty, projekty muzyczne takie jak: musical Jesus Christ Superstar, nagrania i koncerty - jako muzyk sesyjny. Biegle porusza się w różnych stylistykach muzycznych, oraz korzysta z instrumentów cztero, pięcio, sześciostrunowych i fretlessów, co czyni go basistą uniwersalnym.

Gitara basowa


ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530