Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:
sprawdź dostępne terminy

Chór RR

Jeśli:
- pół dnia spędzasz na nuceniu piosenki, którą usłyszałaś rano,
- już wielokrotnie prowadząc auto, przejeżdżający obok kierowcy bili Ci brawo słysząc (i widząc) Twoje wokalne zaangażowanie
- na zdjęciach z dzieciństwa, najczęściej trzymasz w ręku dezodorant, który doskonale sprawdzał się w roli mikrofonu
- marzysz o śpiewaniu, ale obawiasz się zaczynać w pojedynkę
- zawsze chciałaś/ chciałeś dołączyć do jakiegoś chóru, bo doskonale czujesz tę energię wspólnego śpiewania…

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do Chóru Republiki Rytmu! :)

Spotkania odbywają się co tydzień w czwartki o godz. 20:00 (trwają 1,5 godz.). Nasz chór to grupa zgranych i bardzo otwartych (także na nowych członków chóru ;)) osób. :)
Repertuar: muzyka rozrywkowa z elementami gatunków takich jak soul, gospel i jazz. Zapraszamy osoby od 16. roku życia. Chór prowadzony jest przez naszych nauczycieli - Alenę Kadanovą i Pawła Kozicha.

Po więcej informacji zapraszamy: madra@republikarytmu.pl, 690 803 870.

chór

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną, która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
chór RR grupowy od 16 lat 4 x 90 min 280 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Alena Kadanova - śpiewa i gra od najmłodszych lat. Muzyka, scena, śpiew i fortepian są nieodłącznymi elementami jej życia. Z wyróżnieniem ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w klasie fortepianu. Uczyła się od najlepszych nauczycieli emisji głosu na Uniwersytecie im. Yanki Kupały w Grodnie (Białoruś). Ukończyła również liczne kursy wokalne: CVT, EVT,improwizacji jazzowej, kurs wokalny dla nauczycieli pod przewodnictwem artysty Grammy - Cooper Karina (USA), szkołę aktorską PAPA w Poznaniu. Uczestniczyła również w warsztatach songwritingu i produkcji (dzięki czemu może pomóc Ci napisać swoją pierwszą piosenkę). Doświadczenie zdobywała na scenach w Dubaju, Abu-Dhabi, Katarze, Litwie i Białorusi). Brała też udział w licznych festiwalach, przeglądach i konkursach. Od trzech lat profesjonalnie pomaga uczniom prowadząc zajęcia z emisji głosu w szkołach muzycznych w Polsce.
Oprócz pracy jako nauczyciel wokalu zajmuje się działalnością artystyczną, promując język białoruski - ma na swoim koncie współpracę z takimi zespołami jak Dagadana, Chór Czarownic. Założyła też własny zespół, w ramach którego tworzy autorskie utwory. Z kierunków muzycznych najbardziej inspirują ją: soul, jazz, R’n’B, funky, muzyka rozrywkowa. Śpiew i scena są jej stylem życia i życiową pasją. Z wielką miłością, podchodząc indywidualnie do każdego ucznia, przekazuje nabytą wiedzę i doświadczenie sceniczne.

emisja głosu

Paweł Kozicz - wokalista, nauczyciel śpiewu, absolwent Uniwersitetu Kultury i Sztuki na Białorusi na kierunku wokalistyki estradowej, magister teorii i historii sztuki. Kilka lat pracował w Teatrze Muzycznym w musicalach "Dubrowski" (rola Wierejskiego) i "Kazanowa" (rola Kazanowy). Brał udział w różnych kursach i szkoleniach: ESTILL Voice Training (I i II stopień ), warsztaty u Rhondy Carlson i Grega Enriqueza na programie "The Singing Artist" (Las Vegas, USA), szkolenie i kurs dla pedagogów wokalu u Cariny Cooper (Los Angeles, USA), kurs wokalny Olgi Klajn (Moskwa, Rosja). Brał udział w międzynarodowych konkursach i festiwalach na Białorusi, w Rosje, Polsce, Litwie. Grand Prix Międzynarodowego festiwalu sztuki «Starfall talentów» (Moskwa, Rosja), zwyciężca konkursu młodych wykonawców muzyki autorskiej «Zaśpiewaj 5» (Mińsk, Bialoruś).

emisja głosu

ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530