Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:
sprawdź dostępne terminy

Chór dla dzieci

Ruszamy z naborem do Chóru Dziecięco-Młodzieżowego Republiki Rytmu! :) W trakcie naszych cotygodniowych 1,5 godzinnych spotkań, będziemy rozmawiali o muzyce, rozwijali umiejętności wokalne, muzykalność i wspólnie spędzali czas.
Zajęcia te to również doskonała okazja do doskonalenia dykcji i zgłębiania tajników ćwiczeń. Gwarantujemy również dużą dawkę dobrego humoru i wspólnie spędzonego czasu. Repertuar będzie obejmował swoim zakresem muzykę dziecięcą, młodzieżową i rozrywkową - wszystko to w ciekawych aranżacjach.

Zapraszamy osoby w wieku 7-18 lat. Chór prowadzi Klaudia Woźniak, licencjonowana pedagożka edukacji muzycznej, magistra sztuki i psycholożka.

Zajęcia ruszą w momencie, gdy zbierze się odpowiednia liczba osób.

Po więcej informacji zapraszamy: madra@republikarytmu.pl, 690 803 870

Chór

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 45 minut.
Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
Chór dla dzieci grupowy 7-18 lat 4 x 90 min 280 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Klaudia Woźniak – (perkusja + rytmika dla dzieci) absolwentka studiów magisterskich poznańskiej Akademii Muzycznej na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, ze specjalnością Dyrygentura Chóralna. Działa w wielu różnych obszarach w obrębie samej muzyki. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, co realizuje prowadząc własny chór w PSM I stopnia w Kościanie. Jako studentka IV roku psychologii i jej wielka pasjonatka, wykorzystuje wiedzę o rozwoju człowieka i psychicznym aspekcie funkcjonowania w edukacji muzycznej. W jej sercu jednak ponad wszystko gra muzyka rozrywkowa. Na scenie wystąpiła po raz pierwszy w wieku 5 lat, biorąc później udział w licznych konkursach i festiwalach piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Jest współzałożycielką, wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką zespołu „Substytut?”, który tworzą poznańscy muzycy jazzowi. Formacja wykonuje autorską muzykę rozrywkową z elementami jazzu, rocka, funku czy poezji śpiewanej. Miała okazję wspierać głosem na jednej scenie, w tle chóralnym, takich artystów jak Kuba Badach, Kasia Cerekwicka, Ania Dąbrowska i Kasia Rościńska przy projekcie „Tribute to Miachael Jacson”. Ponadto z zamiłowania zajmuje się aranżowaniem utworów rozrywkowych na chór, wielogłos, zespół oraz wykony solowe

Rytmika


ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530