Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:
zamów indywidualną ofertę

Sztuka autoprezentacji dla firm

Wystąpienia publiczne to nie tylko zawodowa scena, rola wyuczona na pamięć i odpowiednia technika mówienia. Sztuka efektywnej autoprezentacji pojawia się w naszym życiu niemal każdego dnia – podczas rozmów kwalifikacyjnych bądź ważnych rozmów biznesowych, podczas pracy z drugim człowiekiem, budowania zespołu oraz współpracy oraz zarządzania grupą. Sama sztuka autoprezentacji rozwija u wykonawcy wiele kompetencji miękkich, których nabycie zdecydowanie ułatwia odnalezienie się na współczesnym rynku pracy.

Program zajęć zakłada realizację zagadnień praktycznych w oparciu o podstawowe pojęcia teoretyczne, niezbędne dla uzyskania prawidłowej emisji głosu podczas wystąpień publicznych. Dodatkowo w programie znajdują się zagadnienia dotyczące pozawerbalnych środków przekazu podczas autoprezentacji, przemówień czy wystąpień. Istnieje możliwość ułożenia programu warsztatu w oparciu o potrzeby danej firmy.

Warsztat emisji głosu i dykcji dla firm

Warsztat emisji głosu i dykcji dla firm to zajęcia skierowane do osób, które w swojej pracy często posługują się własnym głosem – nauczycieli, menadżerów, trenerów, prawników, etc. Uczestnicy zajęć wykształcą u siebie prawidłowe nawyki posługiwania się narządem mowy, poznają prawidłowe funkcjonowanie aparatu mowy, a także osiągną wysoką sprawność posługiwania się własnym głosem.

Program zajęć przewiduje ćwiczenia z zakresu dykcji, usprawniające oddech, fonację i artykulację. Na warsztatach poruszone będą kwestie higieny głosu, usprawnienia narządów mowy oraz wykształcenia nawyku prawidłowego oddychania. Istnieje możliwość ułożenia programu warsztatu w oparciu o potrzeby danej firmy.

Ściągnij ofertę w pdf!

Warsztaty perkusyjne dla firm - mowa afrykańskich bębnów

Warsztaty perkusyjne to oferta skierowana do większych i mniejszych firm oraz korporacji, które pragną zapewnić swoim pracownikom ciekawą i oryginalną formę spędzenia wspólnego czasu oraz integracji.

Gra na afrykańskich bębnach djembe doskonale rozwija koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową. Dostarcza niezwykłej energii, rozładowuje stany lękowe i uwalnia skrywane w nas emocje. Warsztaty są okazją do zapoznania się z ciekawymi rytmami pochodzącymi z różnych stron świata, wyćwiczenia i usprawnienia pracy obu półkul mózgu, umocnienia poczucia rytmu oraz swobodnej improwizacji. Podczas zajęć nie jest wymagane żadne wykształcenie muzyczne oraz rozwinięte poczucie rytmu – spotkanie z bębnami ma być okazją do świetnej zabawy, odreagowania, rozwijania umiejętności pracy w zespole oraz odkrycia w sobie pozytywnych emocji.

Ściągnij ofertę w pdf!

Cennik

Zajęcia wyceniamy indywidualnie w zależności od liczby uczestników i czasu trwania warsztatów.
Prosimy o bezpośredni kontakt:
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel.: (+48)665272635

Kadra:

Daniel Stachuła (autoprezentacja) - pedagog teatru, nauczyciel sztuki autoprezentacji oraz pracy (z) głosem; absolwent teatrologii, filologii polskiej oraz operologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zajmuje się edukacją teatralną, prowadząc warsztaty oraz zajęcia teoretyczne dla uczniów i studentów z zakresu emisji głosu, prawidłowej wymowy, interpretacji tekstu scenicznego. Współpracuje z Belcanto Festival Novafeltria (Włochy), gdzie prowadzi warsztaty z metody Stanisławskiego dla wokalistów. Jego działalność naukowa skupiona jest wokół trójstronnych relacji: słowo – muzyka – teatr. Swoje artykuły i eseje publikował w czasopismach specjalistycznych oraz tomach zbiorowych.

autoprezentacja

Kuba Banaś (emisja głosu) – doktorant na kierunku Muzykologia (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu), absolwent Muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pasjonat muzyki od każdej jej strony, zwłaszcza bębnów afrykańskich i instrumentów perkusyjnych, grający od kilkunastu lat. Zajmuje się muzyką zarówno w teorii (studia doktoranckie, wykłady z zasad muzyki, itp.), jak i w praktyce (gra na afrykańskich bębnach djembe, fortepianie, perkusjonaliach, śpiew), wieloletni członek chórów akademickich, solista wokalny. Prowadził warsztaty prawidłowej emisji głosu dla nauczycieli gimnazjalnych i akademickich oraz agencji artystycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć muzycznych – indywidualnych i grupowych, entuzjasta improwizacji i spontanicznych spotkań muzycznych.

emisja głosu

ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530