Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew

sprawdź dostępne terminy

Sztuka autoprezentacji dla firm

Wystąpienia publiczne to nie tylko zawodowa scena, rola wyuczona na pamięć i odpowiednia technika mówienia. Sztuka efektywnej autoprezentacji pojawia się w naszym życiu niemal każdego dnia – podczas rozmów kwalifikacyjnych bądź ważnych rozmów biznesowych, podczas pracy z drugim człowiekiem, budowania zespołu oraz współpracy oraz zarządzania grupą. Sama sztuka autoprezentacji rozwija u wykonawcy wiele kompetencji miękkich, których nabycie zdecydowanie ułatwia odnalezienie się na współczesnym rynku pracy.

Program zajęć zakłada realizację zagadnień praktycznych w oparciu o podstawowe pojęcia teoretyczne, niezbędne dla uzyskania prawidłowej emisji głosu podczas wystąpień publicznych. Dodatkowo w programie znajdują się zagadnienia dotyczące pozawerbalnych środków przekazu podczas autoprezentacji, przemówień czy wystąpień. Istnieje możliwość ułożenia programu warsztatu w oparciu o potrzeby danej firmy.

Warsztat emisji głosu i dykcji dla firm

Warsztat emisji głosu i dykcji dla firm to zajęcia skierowane do osób, które w swojej pracy często posługują się własnym głosem – nauczycieli, menadżerów, trenerów, prawników, etc. Uczestnicy zajęć wykształcą u siebie prawidłowe nawyki posługiwania się narządem mowy, poznają prawidłowe funkcjonowanie aparatu mowy, a także osiągną wysoką sprawność posługiwania się własnym głosem.

Program zajęć przewiduje ćwiczenia z zakresu dykcji, usprawniające oddech, fonację i artykulację. Na warsztatach poruszone będą kwestie higieny głosu, usprawnienia narządów mowy oraz wykształcenia nawyku prawidłowego oddychania. Istnieje możliwość ułożenia programu warsztatu w oparciu o potrzeby danej firmy.

Ściągnij ofertę w pdf!

Warsztaty perkusyjne dla firm - mowa afrykańskich bębnów

Warsztaty perkusyjne to oferta skierowana do większych i mniejszych firm oraz korporacji, które pragną zapewnić swoim pracownikom ciekawą i oryginalną formę spędzenia wspólnego czasu oraz integracji.

Gra na afrykańskich bębnach djembe doskonale rozwija koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową. Dostarcza niezwykłej energii, rozładowuje stany lękowe i uwalnia skrywane w nas emocje. Warsztaty są okazją do zapoznania się z ciekawymi rytmami pochodzącymi z różnych stron świata, wyćwiczenia i usprawnienia pracy obu półkul mózgu, umocnienia poczucia rytmu oraz swobodnej improwizacji. Podczas zajęć nie jest wymagane żadne wykształcenie muzyczne oraz rozwinięte poczucie rytmu – spotkanie z bębnami ma być okazją do świetnej zabawy, odreagowania, rozwijania umiejętności pracy w zespole oraz odkrycia w sobie pozytywnych emocji.

Ściągnij ofertę w pdf!

Cennik

Zajęcia wyceniamy indywidualnie w zależności od liczby uczestników i czasu trwania warsztatów.
Prosimy o bezpośredni kontakt:
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel.: (+48)665272635

Kadra:

Daniel Stachuła (autoprezentacja) - pedagog teatru, nauczyciel sztuki autoprezentacji oraz pracy (z) głosem; absolwent teatrologii, filologii polskiej oraz operologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zajmuje się edukacją teatralną, prowadząc warsztaty oraz zajęcia teoretyczne dla uczniów i studentów z zakresu emisji głosu, prawidłowej wymowy, interpretacji tekstu scenicznego. Współpracuje z Belcanto Festival Novafeltria (Włochy), gdzie prowadzi warsztaty z metody Stanisławskiego dla wokalistów. Jego działalność naukowa skupiona jest wokół trójstronnych relacji: słowo – muzyka – teatr. Swoje artykuły i eseje publikował w czasopismach specjalistycznych oraz tomach zbiorowych.

autoprezentacja

Kuba Banaś (emisja głosu) – doktorant na kierunku Muzykologia (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu), absolwent Muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pasjonat muzyki od każdej jej strony, zwłaszcza bębnów afrykańskich i instrumentów perkusyjnych, grający od kilkunastu lat. Zajmuje się muzyką zarówno w teorii (studia doktoranckie, wykłady z zasad muzyki, itp.), jak i w praktyce (gra na afrykańskich bębnach djembe, fortepianie, perkusjonaliach, śpiew), wieloletni członek chórów akademickich, solista wokalny. Prowadził warsztaty prawidłowej emisji głosu dla nauczycieli gimnazjalnych i akademickich oraz agencji artystycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć muzycznych – indywidualnych i grupowych, entuzjasta improwizacji i spontanicznych spotkań muzycznych.

emisja głosu
wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530