Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew teatr

sprawdź wolne terminy

Kurs gry na flecie poprzecznym

Na kurs gry na flecie poprzecznym zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które nabrały biegłości w grze na tym instrumencie. Zajęcia prowadzimy indywidualnie, co sprzyja szybkiemu opanowaniu materiału. Na zajęcia mogą zapisać się dzieci od 7 roku życia, ale zapraszamy też młodzież, dorosłych, jak i seniorów.

Program nauczania obejmuje:
- kształtowanie właściwej techniki zadęcia,
- doskonalenie emisji dźwięku, intonacji, artykulacji i dynamiki,
- pracę nad poprawną postawą ciała, prawidłowym ułożeniem rąk i prawidłowym oddechem

Program nauczania gry na flecie w Republice Rytmu zakłada szeroką interakcję i indywidualne podejście do każdego ucznia. Na zajęciach uczymy grać z metronomem, zarówno metodą z nut, jak i ze słuchu. Oprócz nauki gry na flecie uczniowie otrzymują wiedzę z zakresu harmonii, teorii i i zasad muzyki.

Zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne oraz pomagamy w wyborze i kupnie instrumentu. Jeśli nie masz swojego instrumentu lub chciałbyś ćwiczyć w Republice Rytmu, zapraszamy do odwiedzenia działu sale dla muzyków.

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną (65 zł/60 min), która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
flet indywidualny 10-60 lat 4 x 60 min 260 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Marta Gryc - absolwentka PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Wystąpiła jako solistka w Filharmonii Warmońsko- Mazurskiej w 2017r. Obecnie studentka klasy fletu dr hab. Ewy Murawskiej na Akademii muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Poznaniu. Wielokrotna uczestniczka warsztatów prowadzonych przez wybitnych flecistów takich jak : Patrick Gallois, Sibel Kumru- Pensel, Ashildur Haraldsdottir, Jorn Eivind Schau, Anders Ljungar-Chapelon, Ruth Vendorf, Mihi Kim, Anja Setzkorn - Krause, Aldo Baerten, Dejan Gavric, prof. Elżbieta Gajewska - Gadzina, prof. Barbara Świątek - Żelazny. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Grała w zespole rockowym i folklorystycznym. Przez wiele lat była harcerką i uwielbia pracę z dziećmi w każdym wieku.

flet
wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001