Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew rysunek żagle teatr

sprawdź wolne terminy

Kurs gry na flecie poprzecznym

Na kurs gry na flecie poprzecznym zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które nabrały biegłości w grze na tym instrumencie. Zajęcia prowadzimy indywidualnie, co sprzyja szybkiemu opanowaniu materiału. Na zajęcia mogą zapisać się dzieci od 7 roku życia, ale zapraszamy też młodzież, dorosłych, jak i seniorów.

Program nauczania obejmuje:
- kształtowanie właściwej techniki zadęcia,
- doskonalenie emisji dźwięku, intonacji, artykulacji i dynamiki,
- pracę nad poprawną postawą ciała, prawidłowym ułożeniem rąk i prawidłowym oddechem

Program nauczania gry na flecie w Republice Rytmu zakłada szeroką interakcję i indywidualne podejście do każdego ucznia. Na zajęciach uczymy grać z metronomem, zarówno metodą z nut, jak i ze słuchu. Oprócz nauki gry na flecie uczniowie otrzymują wiedzę z zakresu harmonii, teorii i i zasad muzyki.

Zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne oraz pomagamy w wyborze i kupnie instrumentu. Jeśli nie masz swojego instrumentu lub chciałbyś ćwiczyć w Republice Rytmu, zapraszamy do odwiedzenia działu sale dla muzyków.

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną (60 zł/60 min), która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
flet indywidualny* 10-60 lat 4 x 60 min 240 zł/miesiąc

* Na życzenie uczniów lekcje gry na flecie mogą odbywać się w systemie grupowym (2-3 osoby), przy czym organizacją grupy zajmuje się uczeń (więcej informacji w biurze Republiki Rytmu).

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Maciej Podbielski – student Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie dr hab. Ewy Murawskiej. Ukończył także z wyróżnieniem II stopień Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach w klasie śpiewu klasycznego Benona Maliszewskiego. Odbył kursy mistrzowskie u światowej sławy flecistów takich jak: Patrick Gallois, Andres Ljungar-Chapelon, Janos Balint, Jadwiga Kotnowska oraz Ewa Murawska i Ewelina Zawiślak. Naukę rozpoczynał pod okiem Cecylii Knopp (Szkoła Muzyczna I i II st. im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie). Ponadto jego nauczycielami byli: Aneta Pawlik (Filharmonia Śląska) oraz Łukasz Zimnik ( NOSPR) oraz Natalia Chudzicka (studentka studiów doktoranckich AM w Poznaniu). Aktywnie zdobywa swoje doświadczenie muzyczne jako muzyk orkiestrowy, kameralista, a także występując jako solista. Jest inicjatorem powstania Schumann Youth Orchestra, orkiestry studenckiej Akademii Muzycznej w Poznaniu. Z wielkim zaangażowaniem działa na rzecz zespołu Smutne Piosenki, którego jest managerem.

flte
wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001