Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew teatr

sprawdź wolne terminy (działamy również w wakacje)

Kurs gry na flecie poprzecznym

Na kurs gry na flecie poprzecznym zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które nabrały biegłości w grze na tym instrumencie. Zajęcia prowadzimy indywidualnie, co sprzyja szybkiemu opanowaniu materiału. Na zajęcia mogą zapisać się dzieci od 7 roku życia, ale zapraszamy też młodzież, dorosłych, jak i seniorów.

Program nauczania obejmuje:
- kształtowanie właściwej techniki zadęcia,
- doskonalenie emisji dźwięku, intonacji, artykulacji i dynamiki,
- pracę nad poprawną postawą ciała, prawidłowym ułożeniem rąk i prawidłowym oddechem

Program nauczania gry na flecie w Republice Rytmu zakłada szeroką interakcję i indywidualne podejście do każdego ucznia. Na zajęciach uczymy grać z metronomem, zarówno metodą z nut, jak i ze słuchu. Oprócz nauki gry na flecie uczniowie otrzymują wiedzę z zakresu harmonii, teorii i i zasad muzyki.

Zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne oraz pomagamy w wyborze i kupnie instrumentu. Jeśli nie masz swojego instrumentu lub chciałbyś ćwiczyć w Republice Rytmu, zapraszamy do odwiedzenia działu sale dla muzyków.

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną (70 zł/60 min), która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
flet indywidualny 10-60 lat 4 x 60 min 280 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Marta Gryc - absolwentka PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Wystąpiła jako solistka w Filharmonii Warmońsko- Mazurskiej w 2017r. Obecnie studentka klasy fletu dr hab. Ewy Murawskiej na Akademii muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Poznaniu. Wielokrotna uczestniczka warsztatów prowadzonych przez wybitnych flecistów takich jak : Patrick Gallois, Sibel Kumru- Pensel, Ashildur Haraldsdottir, Jorn Eivind Schau, Anders Ljungar-Chapelon, Ruth Vendorf, Mihi Kim, Anja Setzkorn - Krause, Aldo Baerten, Dejan Gavric, prof. Elżbieta Gajewska - Gadzina, prof. Barbara Świątek - Żelazny. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Grała w zespole rockowym i folklorystycznym. Przez wiele lat była harcerką i uwielbia pracę z dziećmi w każdym wieku.

flet
wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001