Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew rysunek żagle teatr

sprawdź wolne terminy

Kurs gry na flecie poprzecznym

Na kurs gry na flecie poprzecznym zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które nabrały biegłości w grze na tym instrumencie. Zajęcia prowadzimy indywidualnie, co sprzyja szybkiemu opanowaniu materiału. Na zajęcia mogą zapisać się dzieci od 7 roku życia, ale zapraszamy też młodzież, dorosłych, jak i seniorów.

Program nauczania obejmuje:
- kształtowanie właściwej techniki zadęcia,
- doskonalenie emisji dźwięku, intonacji, artykulacji i dynamiki,
- pracę nad poprawną postawą ciała, prawidłowym ułożeniem rąk i prawidłowym oddechem

Program nauczania gry na flecie w Republice Rytmu zakłada szeroką interakcję i indywidualne podejście do każdego ucznia. Na zajęciach uczymy grać z metronomem, zarówno metodą z nut, jak i ze słuchu. Oprócz nauki gry na flecie uczniowie otrzymują wiedzę z zakresu harmonii, teorii i i zasad muzyki.

Zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne oraz pomagamy w wyborze i kupnie instrumentu. Jeśli nie masz swojego instrumentu lub chciałbyś ćwiczyć w Republice Rytmu, zapraszamy do odwiedzenia działu sale dla muzyków.

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną (65 zł/60 min), która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
flet indywidualny* 10-60 lat 4 x 60 min 260 zł/miesiąc

* Na życzenie uczniów lekcje gry na flecie mogą odbywać się w systemie grupowym (2-3 osoby), przy czym organizacją grupy zajmuje się uczeń (więcej informacji w biurze Republiki Rytmu).

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Weronika Koszyka - absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy klasy fletu prof. Andrzeja Łęgowskiego. Wielokrotna uczestniczka solowych konkursów, warsztatów i kursów międzynarodowych prowadzonych przez światowej klasy muzyków, takich jak: Patrick Gallois, prof. Elżbieta Dastych - Szwarc, prof. Urszula Janik, Gareth McLearnon, Berten D’Hollander, Anders Ljungar-Chapelon, prof. Lukas Graf. Uczestniczka warsztatów z notacji i praktyki wykonawczej muzyki współczesnej prowadzonych przez Zsolta Nagy’a. Solistka i kameralistka, wyróżniania zarówno na konkursach solowych, jak i kameralnych. W styczniu 2016r. występowała jako solistka z towarzyszeniem orkiestry na Koncercie Karnawałowym w Filharmonii Pomorskiej, a w kwietniu 2016r. wraz z Triem Fortepianowym "Fortis" została wyróżniona na „Turnieju Kameralnym w trzech odsłonach” w Bydgoszczy. W listopadzie 2016 roku występowała na Koncercie Specjalnym przy XXI Wielkopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Poznaniu. W grudniu 2016r. w ramach "Salonów Muzycznych" zagrała koncert w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich. W maju 2017 roku wraz z Akademicką Orkiestrą Symfoniczną bydgoskiej Akademii Muzycznej zaprezentowała w Filharmonii Pomorskiej Flute Concerto Andrè Jolivet. Od października 2017 roku stażystka klasy fletu prof. Urszuli Janik na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Ciągle rozwijająca wiedzę pedagogiczną i metodyczną w dziedzinie swojego instrumentu. Miłośnicza muzyki kameralnej, a w szczególności gry francuskiego tria fortepianowego - Trio Wanderer.

flet
wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001