Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:
sprawdź dostępne terminy

kształcenie słuchu

Kurs kształcenie słuchu

Czujesz, że jesteś gotowy na rozpoczęcie przygody z muzyką, ale wciąż nie wiesz jak się za to zabrać? Próbujesz nauczyć się podstaw teorii, ale wciąż jest to dla Ciebie „czarna magia”? Nuty to dla Ciebie kropki i kreski rozsypane bez ładu i składu?

Jeśli tak - zapraszamy na kurs z podstaw Kształcenia Słuchu! Podczas intensywnych zajęć otrzymasz ogrom muzycznych informacji, które otworzą Ci drzwi do świata szeroko rozumianego entertainmentu. Nasze autorskie techniki nauczania szybko zaprowadzą Cię do upragnionej wiedzy! Przekonasz się, że „nie taki diabeł straszny jak go malują”.

Na cykl zajęć składają się:
- Nauka zapisu i odczytywania nut - na pięciolini i klawiaturze fortepianu
- Nauka gam, skal i koła kwintowego
- Rozpoznawanie i tworzenie interwałów
- Budowanie akordów i ich przewrotów

Weź ze sobą zeszyt nutowy, ołówek i gumkę do mazania. My zapewniamy maksymalną dawkę muzyki i informacyjną satysfakcję.
Zajęcia dla osób powyżej 12-go roku życia.

Cennik

Wszelkie materiały do nauki zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
kształcenie słuchu indywidualny od 12 lat 4 x 55 min 440 zł/miesiąc

Kadra

Jakub Kaczmarek – naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 6 lat, by po kilkunastu latach zostać absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu.Już od najmłodszych lat interesował się muzyką rozrywkową. Jeszcze w liceum zaczął pasjonować go jazz – wiedzę na ten temat zdobywał w trakcie studiów, a pasję rozwija do dziś. Wyznaje zasadę, że przy instrumencie grający powinien czuć się komfortowo i na właściwym miejscu, a ze wszystkimi, nawet najtrudniejszymi muzycznymi wyzwaniami, można zmierzyć się, odnajdując w sobie chęci i zaangażowanie. Od kilku lat związany jest z poznańskim zespołem coverowym „laGuardia”.

Fotrepian

Jan Jaworski - skrzypek, kompozytor, aranżer. Absolwent Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie skrzypiec oraz Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie skrzypiec jazzowych. Ma za sobą także doświadczenia chóralne, będąc tenorem w akademickim chórze. Dzięki temu miał okazję do koncertowania z nim po najważniejszych scenach muzycznych Polski i do udziału w konkursach. Muzyka jazzowa, improwizowana są jego pasją i muzyczną drogą, którą realizuje w różnych zespołach będąc członkiem ale także liderem, pisząc własnego kompozycje. Prezentował je na wielu ważnych jazzowych scenach kraju, np. Blue Note w Poznaniu, 12on14 w Warszawie, Harris Jazz Club w Krakowie. Dzięki aktywności scenicznej występował z wieloma rozpoznawalnymi i cenionymi postaciami na rynku muzycznym: skrzypkami jazzowymi Michałem Urbaniakiem i Jamesem Sandersem, perkusistą Piotrem Biskupskim, saksofonistą Gregiem Wardem, akordeonistą Marcinem Wyrostkiem. Usłyszeć można go było w znanych programach telewizyjnych takich jak: Must be the music, czy Opolskie przeboje. Od dłuższego czasu polem jego zainteresowań jest polska muzyka tradycyjna, która stała się dla niego wielką inspiracją do twórczych poszukiwań i kształtowania własnego języka muzycznego, do którego dąży każdy artysta. Jest to dla niego także ważny element odkrywania dziedzictwa kulturowego Polski. Swoją pasję, otwartość na różne style muzyczne oraz profesjonalne wykształcenie zarówno w klasycznym jak i jazzowym kierunku, zaczął przekładać na pracę pedagogiczną, którą traktuje bardziej jako misję niż zwykłą aktywność zawodową.

kurs gry na skrzypcach

ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530