Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew

sprawdź dostępne terminy

Muzyka i zabawa z Wujkiem Ogórkiem - ogólnomuzyczne zajęcia dla dzieci

Zajęcia mają na celu przede wszystkim dobrą zabawę i aktywnie spędzony czas z muzyką. Muzyka będzie w samym centrum poprzez piosenki dostosowane do wieku i rozwoju grupy. Będziemy się uczyć zarówno słów, jak i doskonalić elementy wokalne odpowiednie dla danej grupy. Używać będziemy instrumentów, może nawet sami je sobie czasami stworzymy.

Wujek Ogórek

Do każdej piosenki będziemy wymyślać własną choreografię, a kiedy już się wszystkiego nauczymy, to będziemy się bawić w zabawy muzyczno-ruchowe, intonacyjno-rytmiczne zawsze z naciskiem na rozbudzanie dziecięcej wyobraźni. Będziemy pracować w grupie, ale nikogo nie będziemy do niczego przymuszać ani wytykać, że robi coś źle. Ma to być czas dla dzieci, w którym poprzez zabawę, w głowie zostaną im dzwięki, historie, pomysły i zainteresowanie muzyką.

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 45 minut.
Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
Muzyka i zabawa grupowy 3-6 lat 4 x 45 min 180 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Wujek Ogórek, czyli Przemysław Urbaniak uczy poprzez zabawę od 7 lat. Jako animator oraz edukator wczesnoszkolny współpracuje z kilkunastoma przedszkolami z okolic Poznania, a warsztaty i koncerty dla dzieci organizuje w całym kraju. Sam pisze i komponuje piosenki, których używa podczas zajęć. Stara się, aby utwory miały także elementy edukacyjne i niosące ze sobą pozytywne wartości. Największy nacisk kładzie na to, aby dzieci miło spędziły czas z muzyką. Dobrze wie, że aby z nimi pracować trzeba też być dzieckiem i rozumieć ich potrzeby. Słuchać, rozmawiać i po prostu się z nimi zakumplować. Nagrał 5 albumów z autorskimi piosenkami („Piosenki Wujka Ogórka”, „Bajki Wujka Ogórka”, „Kolory świat”, „Podróże Wujka Ogórka”, „Wesoły Mrówkojad”), które rozeszły się już w ponad 6000 egzemplarzy. Prywatnie fan muzyki jazzowej (którą recenzuje dla jednego z największych portali jazzowych), zielonej herbaty i klocków Lego.

Wujek Ogórek

wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530