Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew teatr

sprawdź wolne terminy (działamy również w wakacje)
5

Kurs gry na trąbce

Na zajęcia gry na trąbce zapraszamy zarówno młodzież od 10 roku życia, dorosłych, jak i seniorów. Początkujących uczymy w jaki sposób wydobywać dźwięk z ustnika trąbki, nie muszą więc w pierwszym miesiącu decydować się na zakup instrumentu. Osoby o większym stopniu zaawansowania mogą rozwinąć swoją technikę oraz nabrać lepszej biegłości w grze na trąbce.

Program nauczania obejmuje m.in. wydobycie dźwięku i kształtowanie jego jakości i intonacji, doskonalenie technik artykulacyjnych i dynamicznych, synchronizację poszczególnych elementów gry - zadęcia, oddechu, palcówki, ćwiczenia oddechowe, etc.

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną (70 zł/60 min), która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
trąbka indywidualny od 10 lat 4 x 60 min 280 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Patryk Rynkiewicz - urodził się w Szczecinku. Tam też rozpoczął swoją przygodę z muzyką, pobierając naukę gry na trąbce w szkole muzycznej. W ciągu 12 lat nauki brał udział w wielu konkursach, zdobywając laury zarówno jako solista, jak i członek różnorakich zespołów. Swoją przygodę z muzyką rozrywkową rozpoczął w szczecineckim big bandzie. Fascynacja muzyką jazzową zaprowadziła go do poznańskiej Akademii Muzycznej, gdzie pod okiem Macieja Fortuny doskonali swój muzyczny warsztat na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Obecnie Patryk zdobywa cenne doświadczenie, biorąc udział w różnego rodzaju projektach muzycznych takich jak Anomalia, Fubar, Ulyanica, Tribute to Amy Winehouse oraz Przed Wschodem Słońca. Poszukując możliwości improwizacji w muzycznej kreacji wypowiedzi, wzbogaca brzmienie trąbki o elektronikę. Inspirowany muzyką takich artystów jak Eric Truffaz i Nils Peter Molvaer, w swoich utworach dokonuje wprowadzenia przetworzonego brzmienia trąbki w świat muzyki rockowej i ambientowej. W swojej karierze nagrywał albumy takie jak: „Viasna” z zespołem Ulyanica, „Niewilno” z zespołem Fubar oraz album „Festiwal Młodego Jazzu vol.2" w ramach festiwalu organizowanego przez Stowarzyszenie Jazz Poznań.

Trąbka
wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001