Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew rysunek żagle teatr

sprawdź wolne terminy

Kurs gry na trąbce

Na zajęcia gry na trąbce zapraszamy zarówno młodzież od 10 roku życia, dorosłych, jak i seniorów. Początkujących uczymy w jaki sposób wydobywać dźwięk z ustnika trąbki, nie muszą więc w pierwszym miesiącu decydować się na zakup instrumentu. Osoby o większym stopniu zaawansowania mogą rozwinąć swoją technikę oraz nabrać lepszej biegłości w grze na trąbce.

Program nauczania obejmuje m.in. wydobycie dźwięku i kształtowanie jego jakości i intonacji, doskonalenie technik artykulacyjnych i dynamicznych, synchronizację poszczególnych elementów gry - zadęcia, oddechu, palcówki, ćwiczenia oddechowe, etc.

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną (60 zł/60 min), która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
trąbka indywidualny* od 10 lat 4 x 60 min 240 zł/miesiąc

*Na życzenie uczniów lekcje gry na trąbce mogą odbywać się w systemie grupowym (2-3 osoby), przy czym organizacją grupy zajmuje się uczeń (więcej informacji w biurze Republiki Rytmu).

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Patryk Rynkiewicz - urodził się w Szczecinku. Tam też rozpoczął swoją przygodę z muzyką, pobierając naukę gry na trąbce w szkole muzycznej. W ciągu 12 lat nauki brał udział w wielu konkursach, zdobywając laury zarówno jako solista, jak i członek różnorakich zespołów. Swoją przygodę z muzyką rozrywkową rozpoczął w szczecineckim big bandzie. Fascynacja muzyką jazzową zaprowadziła go do poznańskiej Akademii Muzycznej, gdzie pod okiem Macieja Fortuny doskonali swój muzyczny warsztat na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Obecnie Patryk zdobywa cenne doświadczenie, biorąc udział w różnego rodzaju projektach muzycznych takich jak Anomalia, Fubar, Ulyanica, Tribute to Amy Winehouse oraz Przed Wschodem Słońca. Poszukując możliwości improwizacji w muzycznej kreacji wypowiedzi, wzbogaca brzmienie trąbki o elektronikę. Inspirowany muzyką takich artystów jak Eric Truffaz i Nils Peter Molvaer, w swoich utworach dokonuje wprowadzenia przetworzonego brzmienia trąbki w świat muzyki rockowej i ambientowej. W swojej karierze nagrywał albumy takie jak: „Viasna” z zespołem Ulyanica, „Niewilno” z zespołem Fubar oraz album „Festiwal Młodego Jazzu vol.2" w ramach festiwalu organizowanego przez Stowarzyszenie Jazz Poznań.

Trąbka
wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001