Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:
sprawdź dostępne terminy

Orkiestra smyczkowa

Od dawna (lub od całkiem niedawna) grasz na skrzypcach lub altówce, ale czujesz, że chciał(a)byś spróbować swoich sił w graniu z inną osobą? :)
A może grasz na wiolonczeli i chciał(a)byś usłyszeć jak możesz brzmieć w towarzystwie innych instrumentów smyczkowych? Koniecznie dołączaj zatem do naszej Orkiestry Smyczkowej RR! Poszukujemy instrumentalistów grających na skrzypcach, altówce, wiolonczeli i kontrabasie.

Zapraszamy osoby od 10. roku życia. Repertuar? Od Bacha do Beatlesów. Próby będą odbywały się co tydzień w piątki o godz. 18:00 i będa trwały 1,5 godz. (zajęcia ruszą w momencie, gdy zbierze się odpowiednia liczba osób). Osobą prowadzącą orkiestrę jest nasza nauczycielka gry na skrzypcach - Antonina Banaś, która jako muzyk orkiestrowy, wielokrotnie brała udział w tournee m.in. w Chińskiej Republice Ludowej, Włoszech, Francji, Rosji i Syberii.

Po więcej informacji zapraszamy: madra@republikarytmu.pl, 690 803 870.

Orkiestra smyczkowa

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną, która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
chór RR grupowy od 10 lat 4 x 90 min 280 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Antonina Banaś - dyrygentka, skrzypaczka, animatorka. Absolwentka dyrygentury symfoniczno-operowej Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz klasy skrzypiec Akademii Muzycznej w Łodzi. Współpracowała z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, organizując lekcje pokazowe i warsztaty muzyczne. Uwielbia uczyć przez zabawę. Swoje zajęcia ubogaca grą na ukulele, skrzypach i pianinie. Tworząc zabawy słowno-muzyczne zwraca szczególną uwagę na różnorodny dobór repertuaru. Talent pedagogiczny odkryła w czasie współpracy z Orkiestrą „Kamerton” Zespołu Szkół Muzycznych w Koszalinie.

zajecia dla dzieci


ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530