Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

sprawdź dostępne terminy

Orkiestra smyczkowa

Od dawna (lub od całkiem niedawna) grasz na skrzypcach lub altówce, ale czujesz, że chciał(a)byś spróbować swoich sił w graniu z inną osobą? :)
A może grasz na wiolonczeli i chciał(a)byś usłyszeć jak możesz brzmieć w towarzystwie innych instrumentów smyczkowych? Koniecznie dołączaj zatem do naszej Orkiestry Smyczkowej RR! Poszukujemy instrumentalistów grających na skrzypcach, altówce, wiolonczeli i kontrabasie.

Zapraszamy osoby od 10. roku życia. Repertuar? Od Bacha do Beatlesów. Próby będą odbywały się co tydzień w piątki o godz. 18:00 i będa trwały 1,5 godz. (zajęcia ruszą w momencie, gdy zbierze się odpowiednia liczba osób). Osobą prowadzącą orkiestrę jest nasza nauczycielka gry na skrzypcach - Antonina Banaś, która jako muzyk orkiestrowy, wielokrotnie brała udział w tournee m.in. w Chińskiej Republice Ludowej, Włoszech, Francji, Rosji i Syberii.

Po więcej informacji zapraszamy: madra@republikarytmu.pl, 690 803 870.

Orkiestra smyczkowa

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną, która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
chór RR grupowy od 10 lat 4 x 90 min 280 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Antonina Banaś - dyrygentka, skrzypaczka, animatorka. Absolwentka dyrygentury symfoniczno-operowej Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz klasy skrzypiec Akademii Muzycznej w Łodzi. Współpracowała z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, organizując lekcje pokazowe i warsztaty muzyczne. Uwielbia uczyć przez zabawę. Swoje zajęcia ubogaca grą na ukulele, skrzypach i pianinie. Tworząc zabawy słowno-muzyczne zwraca szczególną uwagę na różnorodny dobór repertuaru. Talent pedagogiczny odkryła w czasie współpracy z Orkiestrą „Kamerton” Zespołu Szkół Muzycznych w Koszalinie.

zajecia dla dzieci


ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530