Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka flet spiew teatr

sprawdź wolne terminy (działamy również w wakacje)

Sekcja rytmiczna

Zajęcia sekcji rytmicznej dedykowane są zarówno dla początkujących basistów i perkusistów, jak i tych bardziej zaawansowanych. Sekcja rytmiczna to podstawa każdego zespołu, wychodzimy więc naprzeciw wymaganiom muzyków, którzy chcą dowiedzieć się i zgłębić tajniki dobrej kooperacji pomiędzy basistą i perkusistą. Na zajęciach zostanie poruszone wiele aspektów m. in. prawidłowa praca z metronomem, rozpisywanie i ujednolicenie swoich partii, praca z podkładami muzycznymi, loopami. Zajęcia prowadzą Jakub Martuzalski (perkusja) i Mateusz Nowicki (bas) - muzycy współpracujący z wieloma artystami, reprezentującymi różne style muzyczne.

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną (70 zł/60 min), która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs. Po pierwszej lekcji nauczyciel doradzi w doborze odpowiednich pałek perkusyjnych.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
sekcja rytmiczna grupowy od 10 lat 4 x 60 min 280 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Jakub Martuzalski (perkusji) - absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Jarocinie w klasie perkusji i fortepianu. Jako perkusista brał udział w wielu projektach scenicznych, jak i studyjnych. Razem z grupą Acapulco grał na wielu znaczących imprezach na terenie kraju- Jarocin Festiwal 2005, 2006, 2010; Rock na Bagnie 2011, Jarmark Świętojański w Poznaniu, Juwenalia w Kaliszu i Warszawie. Z tym zespołem zarejestrował płytę live pt. "Na żywo w skansenie". Jako perkusjonista współpracował z big bandem Marka Kurzawy, z którym wystąpił na Gali Polskiego Żużla w Warszawie oraz dwóch edycjach festiwalu "Śpiewomania".Obecnie udziela się w poznańskim zespole Rust, promując ich najnowszy krążek "White fog", który przez portal cgm.pl został wybrany jedną z najlepszych rockowych płyt 2014 roku w Polsce. Z tym projektem koncertuje w kraju i za granicą.

Perkusja

Mateusz Nowicki (bas) – absolwent szkoły muzycznej II stopnia w Poznaniu w klasie kontrabasu oraz studiów II stopnia Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w Zakładzie Jazzu i Muzyki Estradowej na gitarze basowej w klasie prof. Zbigniewa Wrombla. Wieloletnie doświadczenie zdobywał grając w Big Bandzie prowadzonym przez Stanisława Gruszkę oraz jako akompaniator w Policealnym Studium Piosenkarskim im. Czesława Niemena w Poznaniu. Szerokie zainteresowania muzyczne od jazzu, przez rock, soul i funk realizuje w wielu projektach, między innymi: Poznańska Orkiestra Rozrywkowa, Big Band Akademii Muzycznej czy zespół Miłyband. Poza stałymi zespołami angażuje się w liczne inicjatywy muzyczne: wszelkiego rodzaju warsztaty, projekty muzyczne takie jak: musical Jesus Christ Superstar, nagrania i koncerty - jako muzyk sesyjny. Biegle porusza się w różnych stylistykach muzycznych, oraz korzysta z instrumentów cztero, pięcio, sześciostrunowych i fretlessów, co czyni go basistą uniwersalnym.

Gitara basowa

wydarzenia

Fundacja "Nieściszalni" ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 17,
60-838 Poznań, e-mail: kontakt@republikarytmu.pl
tel. (+48) 790 780 530, nr konta: 49 2130 0004 2001 0583 4460 0001