Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530

ENGLISH / POLSKI

fbk ytb insta soundcloud email

djembe dj gitara bas perkusja piano produkcja sax skrzypce trąbka spiew

Fundacja "Niesciszalni" zawiesza swoja dzialalnosc, a szkola muzyczna Republika Rytmu zostala zamknieta z dniem 1.07.2023.

Archiwalna zawartosc strony:
sprawdź dostępne terminy

Zespoły RR (8-17 lat)

Uwaga, rusza kolejna, trzecia już edycja naszego programu ZESPOŁY RR. To cykliczne próby w zespołach muzycznych składających się z naszych Uczniów. Program skierowany jest do młodzieży w wieku 8-17 lat. Zapraszamy osoby grające na perkusji, gitarze basowej, gitarze elektrycznej, pianinie, wokalistki i wokalistów. Osoba prowadząca- Jakub Wilak (pedagog muzyczny, multiinstrumentalista, aranżer). Zapewniamy sprzęt muzyczny. Koszt: 120zł/miesiąc. Cykl obejmuje co 2 niedzielę miesiąca.

Po więcej informacji zapraszamy: madra@republikarytmu.pl, 690 803 870.
Osoby pełnoletnie zapraszamy również do podobnego programu Scena RR.

Zespoły RR

Cennik

Zapisy na zajęcia trwają przez cały rok. Na początku zapraszamy na jednorazową lekcję próbną, która nie zobowiązuje do podpisania umowy, ale umożliwia zapoznanie się z nauczycielem i programem zajęć.

Wszelkie materiały do nauki gry na instrumencie w postaci nut i podręczników zapewnia Republika Rytmu, uczeń nie ponosi żadnych innych kosztów niż opłata za kurs.

KURS RODZAJ WIEK CZAS CENA
zespoły RR grupowy 8-17 lat 2 x 60 min 120 zł/miesiąc

W przypadku wykupienia więcej niż 1 kursu, na każdy kolejny przysługuje zniżka 20 zł/miesiąc.

Kadra

Jakub Wilak (gitara elektryczna, elektroakustyczna i ukulele) – z gitara związany od kilkunastu lat, od najmłodszych lat zainteresowany muzyką. Absolwent Towarzystwa Muzycznego w Jarocinie, gdzie pod okiem pana Leszka Świderskiego stawiał swoje pierwsze kroki na scenie jako gitarzysta klasyczny. Założyciel hard -rockowego zespołu Burbon z którym wydał dwie EP-ki, obecnie tworzy i gra muzykę instrumentalną z pogranicza surf rocka i westernu ze swoim projektem o nazwie Jakub Wilak & The Cowboys, z którym koncertuje i wydaje. Zdarza mu się występować gościnnie, można go spotkać na różnych jam session. Od jakiegoś czasu fan, jak sam mówi „najbardziej radosnego instrumentu muzycznego” jakim jest ukulele. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Lubi różnorodną muzykę, ale w szczególności upodobał sobie rock and roll, hard rock, blues, country. Jego osobowość muzyczną ukształtowały dokonania takich gitarzystów jak Slash, Jeff Beck, Hank Marvin, Mark Knopfler, Jimi Hendrix, Chuck Berry, Eric Clapton czy Jimmy Page. Stara się cały czas rozwijać swoją grę i wiedzę poznając nowe gatunki, zgłębiając teorię muzyki i wkraczając w nieznane mu wcześniej rejony sztuki. Swoich uczniów stara się nauczyć rzetelności, kreatywności oraz jak najlepszego wykorzystania własnych umiejętności w każdej muzycznej sytuacji.

Gitara


ytb
ytb
ytb

Fundacja "Nieściszalni"
ul. J. H. Dąbrowskiego 17, 60-838 Poznań
e-mail: kontakt@republikarytmu.pl, tel. (+48) 790 780 530